Kód: 43/PLA 43/CHA Zvolte variantu | Značka: PAX

PAX 2

3 499 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta:

Vaporizér PAX 2 je druhou generací elegantního vaporizéru PAX. Díky inovovanému náustku a menší baterii, je tato verze lehčí, kratší i štíhlejší. Jediné ovládací tlačítko je umístěno přímo pod náustkem.

Kategorie: PAX
Typ: PAX 2

Malý a neuvěřitelně výkonný vaporizér PAX 2 nepřestává překvapovat

Psal se rok 2015 a pro většinu světa to byl rok jako každý jiný. Pro vapery se ale stal výjimečným. Světlo světa totiž spatřil vaporizér PAX 2, který se prakticky přes noc stal nejkompaktnějším zařízením na trhu. Elegantní, malý a s minimalistickým designem, ale zároveň neuvěřitelně výkonný a designově dokonalý – tak o něm dodnes mluví vapeři napříč kontinenty.

Inovativní řešení vaporizace pro 21. století

Vaporizér PAX 2 je i přes své kompaktní rozměry (111,6 mm x 18,5 mm x 8,6 mm) neuvěřitelně výkonným zařízením, které uspokojí i ty nejnáročnější vapery. Tělo z leštěného hliníku je příjemné na dotek a zahřívací komora vyrobena z chirurgické nerezové oceli nabízí dokonalou synergii. Na prvním místě je pochopitelně bezpečnost. Cesta pro výpar je proto plně izolovaná od vnitřních součástek.

Rychle do akce

PAX 2 je připraven k použití po necelých 45 vteřinách nahřívání a to vše po stisku jediného tlačítka. Jeho stisknutím PAX 2 zapnete nebo vypnete a podržením se pak dostanete k nastavení teploty, kde je možno zvolit jeden ze čtyř teplotních stupňů (182, 193, 205 a 216 °C).

Výrazný chuťový zážitek a dostatek páry

Vaperovi přístroj PAX 2 dopřeje vysoký komfort a výrazný chuťový zážitek. Samozřejmostí je dostatek kvalitní páry, čímž se může pochlubit jen málokterý konkurent. PAX 2 je ale vybaven celou řadou moderních vychytávek. Jednou z nich je třeba senzor rtů, který po 30 sekundách nečinnosti nejprve sníží teplotu a po dalších třech se sám od sebe vypne. Tím vaperovi ušetří množství baterie.

Unikátní zjištění kapacity baterie a sada pro čištění

A když už jsme zmínili baterii vaporizéru PAX 2, je důležité doplnit, jakým způsobem zjistíte její stav. Jednoduše přístrojem zatřepete a na těle se objeví bílé čárky (jedna čárka značí cca 25 % baterie). Když k tomu všemu přičtete ještě dva druhy náustků (plochý a zvýšený), které jsou vyrobené z hygienických a zdravotně nezávadných materiálů vyznačujících se snadným čištěním a sadu pro čištění celého přístroje, jen stěží budete hledat konkurenta. Vaporizér PAX 2 je zkrátka přístroj, u kterého nemusíte dělat kompromisy.

Technické informace:

  • 2 letá záruka
  • USB nabíječka
  • Sada pro údržbu a čištění
  • 2 náustky

Kompletní brožura pro PAX 2 a PAX 3:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto