PAX 3 souhrn: Chytřejší, Rychlejší a Elegantnější než kdy dřív!

** Vaporizér PAX 3 má některé funkce přístupné pouze prostřednictvím aplikace pro smartphone. 15. listopadu 2019 Apple odstranil ze svého obchodu všechny aplikace vaporizéru. Aplikace, které byly staženy před odebráním, budou i nadále fungovat. Uživatelé systému Android nejsou ovlivněni. Koukněte na officialní stránky PAX, kde se můžete přímo připojit k vašemu zařízení PAX 3 skrz webovou stránku. **

PAX 3, přestože je na trhu již několik let, je stále jedním z bezpečnějších nákupů přenosných vaporizérů, které můžete provést. Byl vylepšen matným povrchem, vylepšenou funkčností a dokáže si poradit s koncentráty, pokud se rozhodnete pro Kompletní sadu. PAX 3 má rychlou dobu zahřívání, haptickou zpětnou vazbu, technologii inteligentní trouby a skvělou aplikaci pro další vylepšení.

Je intuitivní, efektivní, odolný a vytváří příjemnou páru. Svěží, unibody tvar zařízení PAX 3 zajišťuje perfektní každodenní nošení a velká bylinná komora a skvělá výdrž baterie vás udrží spokojené.  

PAX 3 začíná na 4999kč a nabízí špičkový zážitek za odpovídající cenu s možností zvolit Kompletní sadu v závislosti na tom, jestli chcete PAX využít naplno nebo vám bude stačit základní příslušenství.

 

Lepší, rychlejší, silnější

PAX 2 byl navržen s pomocí uživatelů a jejich zkušenostmi a PAX 3 na to jde dvakrát tolik. Má stejné intuitivní uživatelské rozhraní, vylepšenou výdrž baterie s menším množstvím plýtvání a je schopný produkovat unikátní hustotu čisté páry díky které byl PAX znám. 

PAX 3 je vysoký necelé čtyři palce a pojme asi jednu třetinu gramu. Z plně narvané trouby byste měli dostat 15–25 potahů, což je ideální pro delší sezení na cestách.

Je skladný a diskrétní. Můžete jej nosit po celý den a jeho vzhled nekřičí „vaporizér!“. Dobře se drží, má nějakou váhu a čtyři barvy na výběr.

Velikost a hmotnost

Výška  3.87 in / 9.83 cm
Šířka  1.21 in / 3.07 cm
Tloušťka  .085 in / 2.16 cm
Hmotnost  3.28 oz / 93 g
 
Kompletní sada vs. Základní sada

Spíše než nabídnout jednu ucelenou variantu, nabízí PAX 3 dvě sady, základní za 4999kč a kompletní za 5999kč. Základní sada obsahuje PAX 3, nabíječku, čisticí sadu a ploché i vyvýšené náustky. Upgradováním na kompletní sadu získáte vložku koncentrátu, další sadu sítek, multi-tool a hluboké víčko komory, což je další příslušenství v hodnotě okolo 2000kč.

Skutečné otázky jsou „Využíváte koncentráty?“ a „Chcete někdy zaplnit méně než celou troubu?“ Pro nás je odpověď na obě tyto otázky rozhodně ano, proto jsme se snadno rozhodli pro Kompletní sadu.

 
 
 
 
 
 
Vape koncentráty
Nový přídavek pro PAX 3 v kompletní sadě obsahuje vložku na koncentráty, která se zasune přímo do trouby. Funguje to jednoduše a dobře! Pokud používáte hlavně koncentráty, možná hledáte něco postavené speciálně pro tyto účely, ale PAX 3 funguje skvěle, pokud
chcete sem tam přidat trochu extraktu do svého života.
 
 
Skvělá kvalita páry

PAX 3 vydává velmi hustou páru, která je hladká a chutná. Produkční jednotka, kterou jsme testovali pro náš souhrn PAX 3, dosáhla nejvyššího ze čtyř nastavení teploty za přibližně 30 sekund. Pomocí aplikace pro smartphone můžete doladit nastavení teploty po jednom stupni.

Nastavení teploty

360° F / 180° C

380° F / 193° C

400° F / 204° C

420° F / 215° C

První dvě teploty jsou chutné se slabou párou a poslední dvě dodávají hustší mraky s trochou úderu. Máme rádi vysokoteplotní páru a rádi bychom zahájili relace na nastavení sto nebo 200 ° C. Obvykle dokončujeme sezení na nejvyšší teplotě a milujeme flexibilní a bezproblémový časovač vypnutí.

Všechny vaporizéry PAX mají stejný smart design, přičemž trouba je co nejdále od náustku, ve spodní části vaporizéru. Tato vzdálenost ve spojení s izolovanou vzduchovou cestou a proplachovacím náustkem extrémně dobře ochlazuje páru pro hladký a chladný tah.

 

Jednoduché použit

Milujeme jednoduché a intuitivní ovládání PAX 3. Jediné skryté tlačítko na náustku ovládá vše a signální světla „okvětních lístků“ vám řeknou vše, co potřebujete vědět.

Jedno stisknutí tlačítka a je to. Stiskněte to znovu, je to vypnuté. Potřebujete změnit teplotu? Stačí podržet tlačítko na několik sekund a přejdete do režimu změny teploty. Opravdu oceňujeme odklon od všech kliknutí na tlačítka, která používají ostatní výrobci.

Symbol PAX na přední straně má čtyři LED světla, která vám řeknou vše, od stavu baterie po aktuální teplotu, stejně jako když se zařízení zahřívá a kdy je připraveno k provozu.

Nelíbí se vám stisknutí tlačítek a chcete zkontrolovat výdrž baterie nebo ukončit režim teploty? Místo toho to jen protřepejte. PAX 3 také vibruje, když je připraven, takže víte, co se děje, když se nedíváte!

 

Vychytávky co šetří bylinky

PAX 3 využívá technologii snímání rtů a akcelerometr, aby sdělil vaporizéru, kdy ho používáte a kdy ne a dynamicky upravuje teplotu, aby šetřila vaše bylinky a životnost baterie.

Nastavte PAX 3 dolů a po 30 sekundách poklesne teplota. Zvedněte ho nebo si ho přiložte k rtům a PAX 3 za běhu zvýší teplotu na nastavenou teplotu. Tato funkce funguje ještě lépe se silnějším ohřívačem v PAX 3 ve srovnání s PAX 2.

Časovač automatického vypnutí se provádí správně. Po třech minutách bez pohybu se PAX 3 sám vypne. Neexistuje žádný nastavený časovač, takže se PAX místo diktování vašeho tempa přizpůsobí délce vaší relace.

 

Působivá výdrž baterie

Z PAX 3 vymáčknete průměrně 90 minut vapingového času z úplného nabití. Bez nastaveného časovače a zapínání a vypínání trouby podle potřeby z hlediska efektivity je těžké porovnat výdrž baterie PAX 3 s jinými vaporizéry.

Rádi se uvolníme při vaporizování a některé z našich sezení mohou trvat až deset minut, ale stále jsme měli celé tři večery než PAX 3 potřeboval znovu plně dobít. Nabíjení pomocí přiložené dokovací usb stanice trvá přibližně 90 minut. Je těžké to vyčíslit, ale máme pocit, že
PAX má jedny z nejlepších dostupných životností baterie. Nikdy se nebojíme, že nám dojde šťáva.

 

Izolovaná cesta vzduchu

Jak je pro PAX typické, má nerezovou troubu a parní trubici vedoucí k silikonovému náustku umístěnému na opačném konci vaporizéru. Všechny materiály jsou zdravotně nezávadné a považují se za bezpečné při odpařování. Topným prvkem je
podle 
PAX „nekeramický vyladěný tenkovrstvý ohřívač“ spojený s troubou a cestou kde pára vychází ven. 

Odpor proti tahu bude záviset na tom, jak hodně PAX 3 naplníte. Překvapilo nás, jak dobře fungovala plně naplněná trouba.
Některé vaporizéry mají s plnou troubou problémy, ale PAX 3 to vyhovuje.

 

Odolný

PAX 3 je odolný malý vaporizér bez rozbití pohyblivých částí nebo skla. Vnější plášť je z eloxovaného hliníku. Je solidní a nemusíme se bát, že ho hodíme do tašky nebo do kapsy s klíči nebo telefonem. Je to skvělé pro sezení na cestách a outdoorové aktivity.

 

10 let záruka

PAX 3 má jednu z nejlepších záruk v odvětví vaporizérů. Pax pokrývá vady výrobce po dobu 10 let a má vynikající výsledky v péči o své zákazníky. Také poskytujeme v rámci našeho e-shopu 10 letou záruku pro všechny naše zákazníky. U nás žádné obavy!

 

Snadné čištění

Původní PAX bylo obtížné vyčistit, ale opravili to s příchodem PAX 3 a nechali vám tři základní věci, o které se musíte postarat: troubu, náustek a trubici pro parní cestu. PAX 3 je dodáván s isopropylalkoholem (ISO) a čistícími tyčinky. Vezměte si k tomu nějaké bavlněné tampony a máte vše, co potřebujete k dokončení práce.

 

PAX 3 vs. PAX 2

Kromě matného místo česaného povrchu vypadá PAX 3 stejně jako PAX 2. PAX 3 má silnější baterii, která se rychleji zahřívá a vydrží jen o málo déle než PAX 2. Kompletní sada PAX 3 je dodávána s vložkou na koncentráty, která funguje opravdu dobře a podle našeho názoru je největším rozdílem mezi těmito dvěma vaporizéry. Pax 3 přidává haptickou zpětnou vazbu a aplikaci pro smartphone. Při pohledu na základní sadu PAX 3 a PAX 2 se rozdíl zmenšuje, ale stejně tak i cenový rozdíl.

PAX 3> PAX 2

- Koncentráty (kompletní sada)
- O 15% delší životnost baterie
- Rychlejší čas zahřátí
- Nahřívací efektivita
- Aplikace pro chytré telefony pro více detailních úprav
- koncentráty (kompletní sada)
- Vibrační zpětná vazba

 

Pro koho je PAX 3?

PAX 3 je skvělý všestraný vaporizér, s kterým se dobře cestuje a lze jej používat každý den. Je to také dobré doma, když nechcete být připoutáni ke zdi něčím, co se připojuje. Je odolný, diskrétní a má skvělou výdrž baterie, která by měla uspokojit většinu uživatelů.
Vložka na koncentráty funguje velmi dobře - dost dobře na to, aby se mohl PAX 3 považovat za jeden z lepších dostupných přenosných vaporizérů.

I když má spoustu funkcí, myslíme si, že je to skvělá volba pro začátečníky. Je snadné jej naplnit, snadno se používá a konzistentně dělá práci bez velkého rozruchu.

 

 

Stojí PAX 3 za to?

PAX 3 je dobrý vaporizér za 4999kč - 5999kč a jsme s ním spokojeni. Stojí za to si připlatit nebo raději sáhnout po levnějším modelu PAX 2? Oba vaporizéry používají efektivní technologii vytápění, vytvářejí skvělou páru a mají stejný minimalistický design typu „vše v jednom“, který je docela těžké porazit.

PAX 3 přidává haptickou zpětnou vazbu, která je v dnešní době téměř standardem, mírně rychlejší zahřívací doba se silnější baterií a aplikace pro smartphone jako třešnička na dortu. PAX 3 je dodáván s desetiletou zárukou ve srovnání se dvěma roky pro PAX 2. To vše získáte s PAX 3 Základní sadou než PAX 2.

Přidejte dalších pár stovek za PAX 3 Kompletní sadu a dostanete také klasické víčko komory, vložkou na koncentráty, multi-tool a sítka navíc. To je více než 2000kč v hodnotě populárního příslušenství, díky kterému je PAX 3 Kompletní sada naší osobní volbou, a je okamžitě nákladově efektivní, pokud plánujete nákup vložky na koncentráty.

 
Článek napsán díky Jerrymu Stickstonesovi.
Používáme ověření věku Adulto